Meble kuchenne

Kuchnia jest sercem każdego domu. To miejsce w którym spędzamy dużo czasu. Dlatego powinno to być miejsce eleganckie, funkcjonalne, wygodne i dopasowane do Państwa potrzeb. Miejsce do którego będziemy często i z radością wracać, a przygotowywanie posiłków nie będzie już pracochłonnym obowiązkiem ale prawdziwą przyjemnością.


Aby sprostać Państwa oczekiwaniom oferujemy meble kuchenne wysokiej jakości, produkowane zgodnie z aktualnie obowiązującymi trendami i z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań w zakresie techniki kuchennej.


Do Państwa wyboru pozostaje ponad 2000 kolorów frontów lakierowanych, około 960 rodzajów naturalnych oklein (fornirów) a także szeroki wybór laminatów oraz drewna co sprawi, iż każda kuchnia będzie wyjątkowa i niepowtarzalna.

 

 Pewnie lubisz, kiedy wszystkie mechanizmy działają niezawodnie, gładko i bezszelestnie, a każda szufladka kryje niezwykłe zastosowanie. Dlatego wyposażenie naszych mebli, nie tylko tych kuchennych, zapewniają znani ze swej perfekcji producenci, na których rozwiązania i ty i my możemy zawsze liczyć!

 

Każdy z nas ma inne wyobrażenie o swojej idealnej kuchni. Dlatego zamówienia realizujemy indywidualnie, dbając o maksymalną satysfakcję Klienta z wybranego produktu. Nasi pracownicy zapewnią Państwu profesjonalny pomiar, projekt oraz pomogą wybrać odpowiedni sprzęt z szerokiej oferty współpracujących z nami partnerów takich jak Miele, Siemens, Liebherr, Samsung, Smeg i innych.


Zapewniamy Tobie niepowtarzalność mebli kuchennych oraz nietypowych elementów wykończeniowych , wszystko na wymiar! Możesz dostarczyć nam projekt, skonsultować go z naszymi specjalistami lub też poprosić nas, byśmy stworzyli dla Ciebie wyjątkowe i niepowtarzalne wnętrze.
Z przyjemnością to zrobimy. Odwiedź nasze studio i przekonaj się sam.

 

"Dla nas najdroższy jest tylko klient" 

 

 

 

Siedziba firmy, Centrum produkcji
ul.Kroczymiech 30,
32-500 Chrzanów


tel. +48 /032/623 05 35,
+48 624 11 40,
e-mail: kozbi@kozbi.com.pl